Członkowie wspierający

Wydawnictwo Oxford University, największe wydawnictwo uniwersyteckie na świecie. Publikuje m.in. Oxford English Dictionary i wiele monografii naukowych w wielu dyscyplinach. Oxford University Press dokłada starań, aby zapewnić nauczycielom podręczniki najwyższej jakości, zgodne z wymaganiami ustawy Prawo Oświatowe. Jednocześnie zawsze uwzględniają potrzeby uczniów oraz dbają o komfort pracy Nauczycieli.

Więcej informacji – zobacz tutaj

Nowa Era to największe w Polsce wydawnictwo edukacyjne z kompleksową i nowoczesną ofertą obejmującą wszystkie etapy edukacyjne oraz wszystkie przedmioty, w tym także języki obce oraz największy w Polsce wybór kartografii szkolnej. dwujęzycznego magazynu edukacyjnego dla dzieci i młodzieży „National Geographic Odkrywca”.

Więcej informacji – zobacz tutaj

Pearson jest największą na świecie międzynarodową grupą edukacyjną dostarczającą instytucjom, nauczycielom i wszystkim uczącym się kompleksowe i nowatorskie rozwiązania, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Od ponad 25 lat aktywnie wspierają edukację szkolną, pozaszkolną, akademicką i zawodową w Polsce towarzysząc swoim odbiorcom w każdym momencie życia.

Więcej informacji – zobacz tutaj

Edu Bears to nowoczesne rozwiązania edukacyjne. Nasza flagowa marka to licencjonowana metoda Teddy Eddie, sprawdzona już w ponad 100 szkołach w całej Polsce przez ponad 5000 kursantów, oferująca ambitny angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat. Starszy brat Eddiego, czyli nasza wschodząca gwiazda Savvy Ed, to metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci zaawansowanych, ale wciąż bardzo młodych, w wieku 7-10 lat.

Więcej informacji – zobacz tutaj

Funmedia is the leader in the field of Educational Technologies. They are one of the first companies to have created an online foreign language learning platform and nowadays our products are distributed in over 49 countries and more than 620 000 users learn with Funmedia.

More information

Macmillan Polska jest częścią jednej z największych grup wydawniczych na świecie. Grupa Macmillan jest obecna na światowym rynku wydawniczym od ponad 150 lat. Wydawnictwo organizuje  również, jedne z najlepszych na rynku ELT, szkolenia metodyczne oraz pedagogiczne dla klientów, a ich konsultanci metodyczni spotykają się z Państwem w szkołach, księgarniach oraz podczas szkoleń, aby zapoznać Państwa z ofertą wydawniczą i pomóc w wyborze odpowiedniego podręcznika.

Więcej informacji – zobacz tutaj

Fiszkoteka to serwis internetowy zawierający bazę elektronicznych fiszek oraz narzędzia służące do efektywnej nauki z ich pomocą. W sierpniu 2012 baza obejmowała blisko milion fiszek.

Więcej informacji – zobacz tutaj

Cambridge University Press is a department of the University of Cambridge and is both an academic and educational publisher. With a global sales presence, publishing hubs, and offices in more than 40 countries, it publishes over 50,000 titles by authors from over 100 countries. Its publishing includes academic journals, monographs, reference works, textbooks, and English-language teaching and learning publications.

More information

Cambridge English jest częścią Uniwersytetu Cambridge, która odpowiada za tworzenie międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego. Ponad 20 000 organizacji na całym świecie uznaje nasze egzaminy, w Polsce są to na przykład Służba Cywilna, Accenture czy Uniwersytet Jagielloński.

Więcej informacji – zobacz tutaj

MM publications is an independent publishing company, specialising in the provision of books, materials and services to support the teaching and learning of the English language. We pride ourselves on producing materials with a global reach and we take equal pride in the professional quality of our work.

More information

PTI, to zespół, który specjalizuje się w rozwoju właścicieli i personelu szkół językowych; wspieramy także inne branże zatrudniające pracowników wiedzy.

Więcej informacji – zobacz tutaj

Wydawnictwo Edgard, założone w 1996 roku, jest czołowym producentem książek, audiobooków, publikacji multimedialnych do nauki 32 języków obcych oraz nowoczesnych poradników z serii Samo Sedno.

Więcej informacji – zobacz tutaj

www.szukaj-lektora.pl to narzędzie ułatwiające lektorowi, nauczycielowi, korepetytorowi znalezienie dobrej pracy i rozwój zawodowy. Celem projektu jest stworzenie aktywnego, ogólnopolskiego systemu informacji o popycie i podaży na rynku szkoleń językowych, o możliwościach nauki samodzielnej i wspomaganej a także stworzenie miejsca z informacjami dla lektorów o możliwościach rozwoju (szkolenia, konferencje, seminaria, nowości na rynku wydawniczym).

Więcej informacji – zobacz tutaj

,,The Teacher” dostarcza materiały dla anglistów na najwyższym poziomie, pomagając nauczycielom w procesie samodoskonalenia, dbając o stałe podnoszenie jakości nauczania języka angielskiego, będąc wiodący magazynem ELT Polsce.

Więcej informacji – zobacz tutaj

Wydawnictwo Cztery Głowy zadebiutowało na rynku w czerwcu 2003 roku. W odróżnieniu od wydawnictw oferujących tradycyjne książki, Wydawnictwo Cztery Głowy od początku swojej działalności specjalizuje się w publikacji FISZEK. FISZKI można mieć zawsze przy sobie i uczyć się, czekając na załatwienie jakiejś sprawy, w autobusie czy na przystanku. Rosnąca popularność tej metody w Polsce skutkuje dynamicznym rozszerzaniem oferty. Wydawnictwo Cztery Głowy oferuje tytuły do nauki 11 języków obcych oraz języka polskiego dla obcokrajowców.

Więcej informacji – zobacz tutaj

IATEFL Poland aims to be the leading organisation representing English teaching professionals within the country, offering a range of services and publications which serve to support and maintain the development of its members within the EFL world.

More information

„Angielski dla rodziców” to pierwsza na polskim rynku seria wydawnicza do wspólnej nauki języka angielskiego dla całej rodziny oparta na nowatorskiej metodzie deDOMO. Seria składa się z pakietów – są to „Angielski Z przedszkolakiem”, „Angielski dla rodziców ucznia” oraz „Angielski dla rodziców nastolatka”. Można je kupić oddzielnie lub jako superpakiet, czyli zestaw wszystkich części.

Wiecej informacji – zobacz tutaj

Wydawnictwo BC.edu prowadzone jest przez firmę BC EDUKACJA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, założoną w marcu 2007 r. Partnerem przedsiębiorstwa jest: wiodące niemieckie wydawnictwo edukacyjne Cornelsen Verlag  www.cornelsen.de. Oferta BC.edu jest efektem współpracy redakcyjnej i marketingowej międzynarodowego zespołu autorów i redaktorów opracowujących podręczniki w wersjach tradycyjnych i multimedialnych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb i metod pracy na kursach językowych, lektoratach, w szkołach i podczas samodzielnej nauki.

NaukaBezGranic to ciekawi ludzie z różnych krajów. Łączy ich pasja do edukacji, uczenia języka angielskiego i kultury krajów anglojęzycznych.Wiedzą, że pracują ze wspaniałą młodzieżą w Polsce i z przyjemnością przygotowują dla nich wydarzenia, warsztaty i przedstawienia. Uwielbiają to co robią.

Więcej informacji – zobacz tutaj