Kongres PASE

Od 2012 roku Polskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE organizuje kongresy językowe, które cieszą się nielada popularnością.

Kongres PASE to wyjątkowe i największe wydarzenie w branży edukacji językowej w Polsce i Europie. Program kongresu obejmuje zagadnienia dotyczące każdej sfery kształcenia językowego: od tematów praktycznej nauki języków, poprzez ich teoretyczne uzasadnienie do takich zagadnień jak zarządzanie szkołą językową, doskonalenie zawodowe nauczycieli i lektorów, ocenianie kształtujące, nowe technologie, motywacja, mediacja interkulturowa, CLIL, etc. W czasie tych niezwykle intensywnych trzech majowych dni każdy znajdzie coś dla siebie.

Prezentowane w czasie kongresu sesje dopasowane są do wszystkich poziomów edukacji językowej i typów szkół oraz różnorodnych grup odbiorców, w tym: dzieci, seniorów i uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Kongres PASE to także możliwość spotkania najlepszych polskich i zagranicznych ekspertów edukacji językowej, szansa na wymianę doświadczeń i poznanie nowości wydawniczych.

Gościliśmy takie sławy świata edukacji i biznesu jak: Micheal Swan, prof. zw. dr hab. Hanna Komorowska, dr hab. prof. UP Małgorzata Pamuła-Behrens, Grzegorz Śpiewak, dr Jacek Pyżalski, dr Piotr Pilch, Jacek Santorski i wiele innych wspaniałych postaci.

Towarzyszą nam zawsze niezwykli partnerzy i wystawcy, tacy jak: wydawnictwo Pearson, Nowa Era i National Geographic Learning, Oxford University Press, Cambridge Language Assessment i inni.

Kongres dedykowany jest nauczycielom, metodykom, coachom, właścicielom i menadżerom szkół języków.

edycja 2014

edycja 2013

edycja 2012

Dołącz do nas, weź udział w kolejnej odsłonie Kongresu PASE! Następna edycja wydarzenia 11-13 maja 2018!