Kraków – szkoły języków obcych

Szkoły PASE

Kraków jest kolejnym polskim miastem, w którym znajduje się kilka szkół językowych ze znakiem jakości PASE. Jeżeli zatem polujesz na dobrą szkołę języków obcych w Krakowie, to zdecydowanie jesteś w dobrym miejscu. Trzy szkoły języków obcych w Krakowie posiadają certyfikat PASE, który świadczy o najwyższej jakości oferowanych usług.

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE to, według naszej wiedzy, jedyna organizacja, która od 1992 roku nadzoruje i promuje najwyższą jakość w szkołach języków obcych. Od ponad 20 lat jesteśmy jedyną otwartą organizacją nakierowaną na propagowanie jakości w edukacji językowej oraz przyznającą rekomendację niezależnym szkołom języków obcych.

Dlaczego szkoły językowe w Krakowie ze znakiem jakości PASE są szkołami języków obcych, do których warto zajrzeć? Każda z nich otrzymała rekomendację PASE, co oznacza, że pozytywnie zweryfikowano zakres działalności szkół językowych, w tym: kwalifikacje nauczycieli i kwestie nadzoru metodycznego, procedury opisywania i oceniania postępów, komunikację z klientem szkół języków obcych, systemy zarządzania i etyczność działań marketingowych szkół językowych w Krakowie.

Co to oznacza?

Decydując się na naukę w jednej ze szkół języków obcych w Krakowie ze znakiem jakości PASE masz pewność skutecznego i efektywnego nauczania, profesjonalizmu oraz gwarancję:

  • wykwalifikowanych lektorów szkoły językowej,
  • adekwatnie dobieranych materiałów,
  • dobrze przystosowanej infrastruktury szkoły językowej,
  • dobrych praktyk w zarządzaniu szkołą języków obcych.

Pamiętaj!

  • sprawdzona szkoła językowa oferuje kursantom szeroki wachlarz materiałów edukacyjnych oraz dostęp do biblioteki. Szkoły językowe w Krakowie rekomendowane przez PASE to gwarancja adekwatnie dobranych materiałów na każdym etapie edukacji językowej;
  • szkoła języków obcych w Krakowie to gwarancja odpowiedniego i stałego metodycznego nadzoru oraz sprawdzonych metod mierzenia postępów;
  • szkoły języków obcych w Krakowie posiadające certyfikat PASE umożliwiają nieustanny rozwój, uczciwe warunki i sprawiedliwe traktowanie;
  • jako lektor pracujący w jednej ze szkół językowych ze znakiem jakości PASE zawsze dowiadujesz się pierwszy o szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Stowarzyszenie PASE.

PASE – szkoły języków obcych Kraków

1. Szkoła języków obcych Gama College

Adres szkoły językowej Kraków:
ul. Michałowskiego 4,
31-126 Kraków
Kontakt ze szkołą języków obcych: office@gamacollege.pl
Strona www.gamacollege.pl

Rodzaje kursów w szkole języków obcych: Wszystkie poziomy zaawansowania dla dzieci (6-8) i (9-12) młodzieży (13-15) – (16-19) i dorosłych 19+ z gwarancją postępów w nauce. Szkolenia pracowników firm i instytucji. Warsztaty angielski plus muzyka, plastyka, teatr i dziennikarstwo. Intensywne kursy letnie z możliwością zakwaterowania. Wyjazdy edukacyjne do Anglii i na Maltę.

Opis szkoły językowej Kraków: Gama College of English to renomowana placówka oświatowa wpisana na listę UM Krakowa. Miejsce jej dawnego partnera, The Bell Educational Trust w Cambridge, zajęła obecnie międzynarodowa organizacja Evaluation and Acreditation of Quality in Language Services z siedzibą w Londynie, działająca pod auspicjami Rady Europy (www.eaquals.org). Gama College, jako jedyna szkoła językowa w Krakowie, posiada międzynarodowy znak jakości oraz prawo do wystawiania słuchaczom dyplomów EAQUALS Certificate of Achievement in English, uznawanych w całej Europie..

Budynek szkoły językowej w Krakowie Gama College posiada pełną infrastrukturę potrzebną do prowadzenia kursów językowych na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, z wykorzystaniem bogatego zbioru materiałów pomocniczych, multimediów i Internetu. Obok kursów językowych, szkoła językowa prowadzi warsztaty łączące naukę angielskiego z rozwijaniem pasji artystycznych. Na uczestników spoza Krakowa czekają komfortowe pokoje gościnne.

Na przestrzeni 25 lat działalności, do szkoły językowej Kraków Gama College uczęszczało blisko 50 000 osób. Wiele z nich przygotowało się do testów FCE, CAE, CPE, które można zdawać w autoryzowanym centrum egzaminacyjnym na terenie szkoły.

2. Szkoła językowa York

Adres szkoły językowej Kraków:
ul. Bursztynowa 20-22,
31-213 Kraków
Kontakt ze szkołą języków obcych: info@york.edu.pl
http://www.york.edu.pl/

Języki: angielski ( inne języki na życzenie).

Rodzaje kursów w szkole językowej: dla dzieci od 4 lat, młodzieży i dorosłych, na wszystkich poziomach od A1-C2; General English / konwersacje, skuteczne przygotowanie do egzaminów Cambridge FCE, CAE, CPE (95% zdawalność, statystyka od 1999), Business English i inne kursy specjalistyczne.

Opis szkoły językowej: egzaminy FCE i CAE w siedzibie szkoły językowej w Krakowie; centrum egzaminacyjne LCCI. Kompleksowy program nauczania i opieka metodyczna; wyłącznie doświadczeni angliści i dyplomowani native speakers w każdej grupie od A2. Ta szkoła językowa Kraków jest wyposażona w najnowsze technologie, blended learning, tablice interaktywne, multimedia.Tym, co wyróżnia szkołę języków obcych jest kameralna atmosfera, parkingi.

YORK School of English to jedna z najstarszych szkół języka angielskiego w Krakowie i w Polsce. Szkoła języków obcych Kraków YORK Została założona w 1991 roku na bazie wieloletniej pracy dydaktycznej jej założycieli w Polsce, Wielkiej Brytanii i w USA, a także stałej współpracy z renomowanymi szkołami językowymi PASE w Polsce oraz szkołami brytyjskimi, uznanymi przez British Council i zrzeszonymi w międzynarodowym systemie QUALITY ENGLISH

3. Szkoła językowa K&K

Adres szkoły językowej Kraków:
al. Jana Pawła II 178,
31-982 Kraków
Kontakt ze szkołą języków obcych: biurokandk@gmail.com
http://www.kandk.edu.pl/

Języki: angielski i hiszpański

Rodzaje kursów: kursy ogólnego języka angielskiego (General English) dla wszystkich grup wiekowych, przygotowanie do egzaminów językowych Cambridge ESOL (FCE, CAE, CPE, IELTS, Young Learners) oraz egzaminów maturalnych i gimnazjalnych, konwersacje z native speakerami, kursy językowe dla firm i instytucji, kursy Business English, zajęcia indywidualnych, intensywne kursy wakacyjne w szkole językowej w Krakowie, wakacyjne obozy językowe dla dzieci, kursy językowe w Wielkiej Brytanii

Opis: Szkoła języków obcych w Krakowie K&K School of English została założona w 1991 roku i nadal jest przez prowadzona przez Barbarę i Marka Kokosińskich – absolwentów filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od początku działalności szkoła językowa Kraków stawia na wysoką jakość nauczania oraz indywidualne podejście do każdego słuchacza.

Lektorzy szkoły językowej w Krakowie K&K School of English to wyłącznie absolwenci filologii nauczanego języka oraz native speakerzy z potwierdzonymi kwalifikacjami.

Wszystkie kursy w szkole językowej K&K School of English organizowane są w oparciu o odpowiednio przygotowane programy nauczania.

Szkoła języków obcych Kraków zapewnia ciągłość nauki od poziomu dla początkujących (Beginners/A1), aż do poziomu dla zaawansowanych (Post Proficiency/C2), a słuchacze regularnie otrzymują informację na temat swoich postępów.

Szkoła językowa K&K School of English organizuje intensywne kursy języka angielskiego w okresie letnim w Krakowie, a także wyjazdowe wakacyjne obozy językowe dla dzieci i kursy angielskiego w Wielkiej Brytanii.
Tok nauki języka angielskiego słuchacze mogą uzupełniać, korzystając z szerokiego zakresu bezpłatnych zajęć dodatkowych: konsultacji językowych z lektorami, konwersacji z native speakerami, ćwiczeń przygotowujących do egzaminów Cambridge i matury, a także gier i zabaw językowych dla najmłodszych.