Warszawa – szkoły języków obcych

Szkoły PASE

Szukasz szkoły języków obcych w Warszawie? Dobrze trafiłeś. Szkoły językowe ze znakiem jakości PASE to gwarancja najlepszej jakości.

Stowarzyszenie PASE jest jedyną polską organizacją, która od ponad 20 lat zajmuje się nadzorowaniem i promowaniem standardów jakości w szkołach językowych. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE istnieje od 1992 roku i działa na skalę ogólnopolską, zrzesza bowiem szkoły językowe z wielu miast oraz organizuje konferencje dla lektorów, metodyków oraz dyrektorów szkół językowych z całej Polski.

W Warszawie mieści się aż 9 szkół językowych ze znakiem jakości PASE. Co świadczy o wyjątkowości tych szkół języków obcych? Każda szkoła językowa w Warszawie z certyfikatem PASE pozytywnie przeszła Inspekcję, co oznacza, że warunki oraz metody nauczania, sposób zarządzania szkołą językową oraz poziom oferowanych usług są na najwyższym poziomie.

Co to oznacza?

Wybierając szkołę językową w Warszawie ze znakiem jakości PASE otrzymujesz gwarancję profesjonalizmu i skuteczności nauczania i masz pewność, że Twoja szkoła języków obcych gwarantuje:

 • wysokie kwalifikacje nauczycieli szkoły języków obcych,
 • właściwy dobór materiałów dydaktycznych,
 • komfort warunków nauczania,
 • profesjonalizm zarządzania szkołą językową.

Czy wiesz, że…

 • szkoła językowa powinna oferować swoim uczniom dostęp do biblioteki oraz materiałów edukacyjnych. Szkoły językowe w Warszawie z certyfikatem PASE oferują swoim kursantom właściwie dobrane materiały dostosowane do potrzeb klientów;
 • prawidłowo funkcjonująca szkoła języków obcych w Warszawie gwarantuje nadzór metodyczny oraz metody pomiaru postępu na każdym etapie nauki;
 • szkoły języków obcych w Warszawie z certyfikatem PASE zapewniają możliwości rozwoju i uczciwe traktowanie swoim pracownikom, z którymi nawiązują długoterminowe relacje;
 • pracując w szkole językowej ze znakiem jakości PASE masz dostęp do szkoleń i konferencji organizowanych przez Stowarzyszenie.

PASE – szkoły języków obcych w Warszawie:

1. Szkoła Językowa ACT Advanced Corporate Training

Adres szkoły językowej Warszawa:
ul. Wilcza 31
00-544 Warszawa
Kontakt ze szkołą języków obcych: act@act.edu.pl
http://www.act.edu.pl/

Języki: angielski, polski jako j. obcy, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, portugalski, czeski, i inne.

Rodzaje kursów: biznesowe, ogólne, specjalistyczne; indywidualne i grupowe; regularne i intensywne; wyjazdowe w Wlk. Brytanii, indywidualne programy VIP: Executive Language Training, szkolenia z umiejętności miękkich w j. angielskim

Opis: W ramach dwóch działów oferujemy klientom instytucjonalnym szkolenia językowe oraz szkolenia biznesowe (umiejętności miękkie, coaching).

Mocną pozycję na rynku szkoleniowym zawdzięczamy wysokiej jakości programom, świetnej kadrze lektorów, trenerów oraz metodyków i koordynatorów szkoleń, sprawnemu systemowi zarządzania projektami szkoleniowymi.
Klienci wybierają szkołę językową ACT Advanced Corporate Training ze względu na:
Doświadczenie – przez 15 lat działalności szkoleniowej poprowadziliśmy szkolenia dla ok. 180 firm, rozumiemy potrzeby klienta biznesowego.

Partnerstwo – klienci cenią nas za wsparcie w znajdowaniu najlepszych rozwiązań, elastyczność, wiedzę ekspercką oraz przyjazną opiekę metodyczną i organizacyjną.

Jakość – klienci wystawiają nam doskonałe referencje dotyczące efektów nauki oraz samego procesu współpracy z ACT. Od 2001 r. jesteśmy szkołą rekomendowaną przez PASE, jako jedni z pierwszych podpisaliśmy Standard Usługi Szkoleniowej i Kodeks Dobrych Praktyk PIFS

2. Szkoła językowa Archibald Centrum Języków Obcych

Adres szkoły językowej Warszawa:
ul. Bagno 2
00-112 Warszawa
Kontakt ze szkołą języków obcych: biuro@archibald.pl
www.archibald.pl

Języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, polski dla obcokrajowców i inne na życzenie klienta.

Rodzaje kursów: ogólne, konwersacyjne, gramatyczne, specjalistyczne, biznesowe, przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, CPE, do egzaminu gimnazjalnego i matury. Grupowe, indywidualne, w firmach i z dojazdem do klienta.
Opis:

 • Archibald to szkoła językowa z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.
  Uczą w niej doświadczeni lektorzy.
 • Nad najwyższą jakością merytoryczną kursów oraz nad stałym doskonaleniem warsztatu lektorów czuwają metodycy.
 • Szkołę języków obcych charakteryzuje wysoka skuteczność nauczania języków oraz przyjazna atmosfera zajęć.
 • Szkoła językowa Archibald mieści się w centrum Warszawy obok stacji metra Świętokrzyska. Ma nowoczesną i komfortową siedzibę z klimatyzowanymi salami.
 • Szkoła językowa oferuje zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania w grupach 4-6, 7-9 i 10-12 osób oraz zajęcia indywidualne.
 • Osoby uczące się języka angielskiego mogą uczestniczyć w dodatkowych, bezpłatnych konwersacjach prowadzonych przez lektorów Archibalda w siedzibie szkoły języków obcych.
 • Zajęcia w Archibaldzie odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach:7:20 – 21:00.
 • W ramach kursu nasi uczniowie otrzymują dostęp do konta internetowego, na którym znajdują się informacje o kursie oraz przygotowywane na bieżąco przez lektora opisy zajęć.
 • Każdy uczeń Archibalda otrzymuje kartę, która uprawnia go do zniżek w kinach i księgarniach. Słuchacze w ramach kursu otrzymują również dostęp do biblioteki, bezpłatną kawę i herbatę, konsultacje z lektorem za nieobecności.
 • Archibald posiada bogatą ofertę dla klientów korporacyjnych na terenie całej Polski między innymi audyt językowy, kursy, warsztaty, zindywidualizowane cykle lekcji dla firm.
  Szkoła językowa Archibald uczy również dzieci i młodzież.

3. Szkoła językowa British School Bemowo

Adres szkoły językowej:
ul. Bolkowska 2D (róg Powstańców Śl. i Górczewskiej)
01-466 Warszawa
Kontakt ze szkołą języków obcych: Bemowo@britishschool.pl
http://britishschool.pl/

Języki: grupowo i indywidualnie angielski; indywidualnie: polski i pozostałe języki obce na życzenie klienta
Rodzaje kursów: kursy grupowe General English dla dzieci, nastolatków i dorosłych, kursy Kids Club dla dzieci w wieku 5/6 lat, Business English (indywidualnie), kursy wakacyjne, przygotowanie do matury, przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, CPE, zajęcia poranne, popołudniowe, wieczorne, weekendowe, od 5 roku życia.

Opis:

 • British School Bemowo jest oddziałem ogólnopolskiej sieci szkół języków obcych.
  Istniejemy na rynku już 10 lat.
 • Regularną opiekę merytoryczną sprawuje doświadczony metodyk.
 • Uczą dla nas doświadczeni, wykwalifikowani i przyjaźni lektorzy.
 • Do dyspozycji naszych słuchaczy mamy klimatyzowane sale lekcyjne wyposażone w tablice interaktywne i Internet.
 • Korzystamy z własnych programów nauczania oraz podręczników renomowanych wydawnictw.
  Słuchacze uczą się w grupach do 12 osób.
 • Do dyspozycji słuchaczy mamy bibliotekę, kawiarenkę internetową oraz e-learning.
  Nasi lektorzy służą pomocą na specjalnych dyżurach.
 • Posiadamy prestiżowy certyfikat jakości nauczania PASE.

4. Szkoła językowa Centrum Języka Francuskiego VOILA

Adres szkoły językowej:
ul. Zgoda 3 lok.16
00-018 Warszawa
Kontakt ze szkołą języków obcych Warszawa: sekretariat@voila.edu.pl

Start

Język: francuski

Rodzaj kursów: francuski ogólny, konwersacje, kursy biznesowe, maturalne, gramatyczne, zajęcia indywidualne

Opis: Centrum VOILA to szkoła językowa specjalizująca się w nauczaniu języka francuskiego. Uczymy dzieci, dorosłych, prowadzimy też kursy w firmach.

VOILA TO JAKOŚĆ
Zajęcia w szkole językowej prowadzą wykwalifikowani lektorzy polscy i francuscy, którzy oprócz przygotowania metodycznego mają także duże doświadczenie w nauczaniu, a co najważniejsze lubią uczyć i są  pasjonatami kultury frankofońskiej.

Głównym celem  zajęć jest nauczenie komunikowania się po francusku. Uczymy konkretnych zadań komunikacyjnych. Nie zaniedbujemy jednak języka pisanego, który w dobie internetu ogromnie zyskał na znaczeniu. Na naszych zajęciach piszemy kartki, maile, podania o pracę. Uczymy też słuchaczy samodzielnej pracy z językiem. Począwszy od pierwszych zajęć przygotowujemy ich do samodzielnego dokształcania się.

VOILA TO FRANCUSKI KLIMAT
Niektórzy mówią, że u nas „pachnie Francją”. Organizujemy pokazy filmów francuskich, dodatkowe warsztaty teatralne czy historyczne a także liczne konkursy z wiedzy o Francji.
Kursanci mają dostęp do biblioteki, w której znajduje się klasyczna i współczesna literatura frankofońska i francuska, albumy, słowniki i prasa.

VOILA TO PRZYJEMNOŚĆ
We VOILA podchodzimy do każdego kursanta bardzo indywidualnie. Wychodzimy z założenia, że jeśli na zajęciach panuje luźna i miła atmosfera nauka jest bardziej efektywna. Szkoła jest kameralna, a kursanci mogą z każdym problemem zwrócić się do lektorów czy do metodyka szkoły.
Kursy we VOILA to pasja której nie znajdziesz nigdzie indziej.

5. Espace Français Szkoła Języka Francuskiego

Adres szkoły językowej:
ul. Bracka 18 lok. 64|
00-028 Warszawa
Kontakt ze szkołą języków obcych: kontakt@espacefrancais.pl
http://www.espacefrancais.pl

Język: francuski

Rodzaje kursów: semestralne, intensywne, grupowe, indywidualne, ogólne, konwersacyjne. gramatyczne, specjalistyczne.

Opis: Szkoła językowa oferuje kursy języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowanie do egzaminów DELF i DALF, do matury oraz kursy dla firm. Zapewniamy kursy w małych grupach oraz spotkania indywidualne, prowadzone przez zaangażowanych i doskonale przygotowanych lektorów. Zapraszamy na kursy standardowe, na wyjątkowe zajęcia autorskie, przygotowywane zgodnie z potrzebami Słuchacza, a także na dodatkowe spotkania z kulturą krajów francuskojęzycznych.

6. Szkoła językowa Lang Language Training Centre

Adres szkoły językowej:
ul. Sędziowska 5,
02-081 Warszawa
Kontakt ze szkołą języków obcych: kursy@lang.com.pl
http://www.lang.com.pl

Języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, włoski i inne.
Rodzaj kursów: grupowe, indywidualne, ogólne, egzaminacyjne, biznesowe, specjalistyczne, zagraniczne wyjazdy językowe, kursy metodyczne dla nauczycieli: CELTA, TKT.

Opis: Szkolenia językowe w centrum Warszawy, w całej Polsce: kursy dla firm, zagraniczne wyjazdy językowe, egzaminy Cambridge English: FCE, CAE, CPE i in. Jedyna szkoła językowa PASE w Polsce będąca platynowym centrum egzaminacyjnym Cambridge English Language Assessment.

Lang LTC jest szkołą językową, która nieustannie się rozwija. Od 25 lat uczestniczymy w budowaniu standardów w planowaniu i kompleksowej obsłudze projektów edukacyjnych: kursów językowych w Warszawie, szkoleń językowych dla firm w całej Polsce, egzaminów Cambridge English, kursów językowych za granicą, tłumaczeniach, audytach językowych i szkoleniach dla nauczycieli języków obcych.

Rozpoczynaliśmy od kursów językowych dla biznesu, zagranicznych wyjazdów językowych i usług tłumaczeniowych, a dziś nasza działalność obejmuje dodatkowo – szkołę językową, Centrum Egzaminacyjne Cambridge English i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Sukces rynkowy zawdzięczamy ludziom, z którymi pracujemy: ??1300 lektorom różnych języków, 60 tłumaczom, 40 egzaminatorom Cambridge English, 15 trenerom przygotowującym szkolenia dla nauczycieli języków obcych, 12 metodykom czuwającym nad najwyższą jakością naszych kursów językowych i projektów edukacyjnych, 8 opiekunom organizacyjnym, którzy czuwają nad sprawną realizacją szkoleń językowych w firmach.

7. Szkoła językowa Pygmalion

Adres szkoły językowej:
Saska: ul. Saska 9, Warszawa
Bródno: ul. Wyszogrodzka 6, Warszawa

Kontakt ze szkołą języków obcych: saska@pygmalion.pl, brodno@pygmalion.pl
www.pygmalion.pl

8. Szkoła językowa Towarzystwo Edukacyjne Sokrates

Adres szkoły językowej:
ul. Belgradzka 44/5,
02-793 Warszawa,
ul. Wąwozowa 20,
02-796 Warszawa
Kontakt ze szkołą języków obcych:
Kabaty: kabaty@tesokrates.com.pl
Natolin: natolin@tesokrates.com.pl
www.tesokrates.com.pl

Języki: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, polski
Rodzaj kursów: kursy ogólne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, kursy egzaminacyjne (matura, FCE, CAE, CPE, IELTS, Cambridge YLE), kursy konwersacyjne, kursy indywidualne, przygotowanie do sprawdzianu predyspozycji językowych.

Opis: Towarzystwo Edukacyjne Sokrates to jedyna na Ursynowie szkoła językowa posiadająca elitarny znak jakości PASE oraz akredytację Kuratorium Oświaty.

W naszej ofercie znajdą Państwo zajęcia dla dzieci od 4 roku życia, młodzieży i dorosłych –  w tym kursy ogólne, konwersacyjne i egzaminacyjne oraz całoroczne i wakacyjne kursy zagraniczne w Anglii, USA, Australii, Niemczech i na Malcie.

Uczymy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego oraz rosyjskiego – a także polskiego jako języka obcego. Skutecznie przygotowujemy też do testów predyspozycji językowych i oferujemy kursy dla kandydatów na studia w Wielkiej Brytanii i USA.

Wyróżnia nas przyjazna atmosfera, indywidualne podejście do słuchaczy  oraz wysoka skuteczność w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Posiadamy zgrany zespół metodyków i doświadczonych nauczycieli o wysokich kwalifikacjach zawodowych, którzy wykorzystują nowoczesne metody pracy, potrafią inspirować i skutecznie przekazywać wiedzę.

Zajęcia prowadzimy wyłącznie w małych grupach, dzięki czemu nasi uczniowie szybciej zdobywają praktyczne umiejętności. Naszym atutem są również konkurencyjne ceny i doskonała lokalizacja  – tuż przy stacjach metra Natolin i Kabaty. Aby dojechać do nas z Centrum wystarczy 15 minut!

9. Szkoła językowa Worldwide School

Adres szkoły językowej:
ul. Popiełuszki 21/24,
01-595 Warszawa
Kontakt ze szkołą języków obcych: http://www.worldwideschool.pl/oforms/contact-us
http://www.worldwideschool.pl
Języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, czeski, rumuński, fiński, chiński, polski dla obcokrajowców i inne na życzenie klienta.
Rodzaj kursów: języka ogólnego, języka biznesowego, języków specjalistycznych, egzaminacyjne, indywidualne (w firmach i z dojazdem do domu klienta), nauczanie w wirtualnych klasach, blended learning, konwersacyjne, kursy wyjazdowe zagraniczne i inne formy na życzenie klienta.

Opis: Worldwide School  od 1990 roku nowocześnie i elastycznie uczy języków obcych. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Warszawie oraz szkolimy pracowników  korporacji, średnich i małych firm na terenie całego kraju.

Jesteśmy ekspertami:

 • nauczania języków obcych oraz polskiego dla cudzoziemców,
 • prowadzenia webinariów oraz zajęć w wirtualnych klasach,
 • e-learningu i blended learningu,
 • audytu i doradztwa językowego.

Od 1990 roku Worldwide School jest jednym z liderów na rynku szkoleń językowych

 • Skutecznie uczymy języków obcych, w tym  trzech najpowszechniej używanych języków świata:  angielskiego – chińskiego – hiszpańskiego,
 • Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę, biuro główne, jak również szkoła otwarta znajdują  się w Warszawie,
 • Od 1990 roku pracowaliśmy dla ponad 300 klientów korporacyjnych,
 • W naszych szkoleniach uczestniczyło ponad 40 000 słuchaczy,
 • W 2011 roku zostaliśmy nagrodzeni European Language Label (Europejskim znakiem innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych)
 • Jesteśmy wyróżnieni elitarnym Znakiem Jakości PASE – Ogólnopolskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych
 • W roku 2009 powołaliśmy do życia LIFE – Language Institute for Further Education,
 • Od 2009 roku wprowadzamy CSR – Corporate Social Responsibility
 • Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English Language Assessment, oferując klientom biznesowym egzamin BULATS.