Harmonogram III edycji Akademii Coacha Językowego PASE

I Komunikacja i elementy coachingu

27-28 maja 2017

Trener: Beata Rocha Zielińska

W tym module uczestnicy zapoznają się z zasadami efektywnej komunikacji, poruszą kwestię blokad komunikacyjnych, przećwiczą przekazywanie informacji zwrotnej i aktywne słuchanie, dowiedzą się o procesie rozwoju kompetencji ucznia i rozpoznają różnorodność ról nauczyciela w pracy z uczniem.

 

II Metody aktywizujące

24-25 czerwca 2017 r.

Trener: Dagmara Łata


W tym module uczestnicy praktycznie przećwiczą możliwości, jakie dają metody aktywizujące, dowiedzą się jak rozpoznać ucznia aktywnego i przedyskutują dobór odpowiednich metod aktywizujących do potrzeb uczniów w oparciu o inteligencje wielorakie.

III Od celu do postępu

26-27 sierpnia 2017 r.

Trener: Aldona Serewa

W tym module uczestnicy nauczą się jak wyznaczać z uczniem cele i je weryfikować, przedyskutują metody pracy w powiązaniu z motywacją ucznia i własną oraz dowiedzą się, jak badać potrzeby uczniów metodami coachingowymi.

 

IV Nowoczesne technologie

16-17 września 2017 r.

Trener: Aleksandra Dykta

            W tym module uczestnicy poznają i aktywnie wdrażają najnowsze rozwiązania technologiczne, które ułatwiają i uatrakcyjniają pracę w uczeniem, a także nauczą się, jak dobierać technologie do wieku, poziomu i motywacji ucznia.

 

V Proces grupowy

7-8 października 2017 r.

Trener: Dagmara Łata

            W tym module uczestnicy poznają fazy budowania grup i sposoby radzenia sobie w nich, przećwiczą i przedyskutują zasadność kontraktów grupowych w coachingu językowym, a także omówisz możliwie trudne sytuacje w grupie i metody radzenia sobie z nimi.

 

VI Neurodydaktyka. Efektywne uczenie – co rzeczywiście ma sens?

4-5 listopada 2017 r.

Trener: Anna Fabjańczyk-Woźniak

W tym module uczestnicy dowiedzą się więcej na temat mózgu i tego, co rzeczywiście pomaga efektywniej przyswajać język, poznają zasady inteligencji wielorakiej Howarda Gardnera i zaplanują lekcję w oparciu o niej, a także dowiedzą się więcej o gimnastyce mózgu, synchronizacji półkul mózgowych i uczeniu się przy muzyce.

 

 

UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo do zmian harmonogramu i trenerów!