British School Otwock

Języki: grupowo angielski, indywidualnie angielski, francuski, rosyjski, niemiecki

Rodzaj kursów: kursy grupowe General English dla dzieci, nastolatków i dorosłych, kursy konwersacyjne, Business English, kursy wakacyjne, przygotowanie do matury, przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, CPE

Opis: British School jest ogólnopolską szkołą języków obcych. Nasza szkoła specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego. W naszej ofercie znajdziecie zarówno kursy dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Uczymy w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych, w tygodniu i w weekendy.

Do dyspozycji naszych Słuchaczy mamy 4 sale lekcyjne. Sale są widne i przestronne, utrzymane w jasnej, pogodnej kolorystyce. Sale są wyposażone w tablice interaktywne, odtwarzacz CD, komputer oraz projektor LCD.

Dodatkowo, nasi Słuchacze mają bezpłatny dostęp do kawiarenki internetowej, mogą również korzystać z zasobów biblioteki Szkoły.

British School jest jedyną szkołą w Otwocku, która posiada certyfikat jakości nauczania PASE, przyznany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych. Certyfikat PASE posiadają w tej chwili jedynie 33 szkoły w Polsce. Rekomendacja PASE przyznawana jest w wyniku wszechstronnej i drobiazgowej inspekcji, w trakcie której inspektorzy sprawdzają szkołę w zakresie: kwalifikacji nauczycieli, jakości nauczania, nadzoru metodycznego, profesjonalizmu zarządzania, komfortu warunków nauczania, doboru materiałów dydaktycznych oraz etyczności działań reklamowych. Znak jakości PASE przyznawany jest na 3 lata, co oznacza, że nieustannie pracujemy nad podwyższaniem jakości naszych usług.

Telefon

501 092 570

Adres

ul. Staszica 33,

05-400 Otwock

Rok założenia

2003