Centrum Języka Francuskiego VOILA

Język: francuski

Rodzaj kursów: francuski ogólny, konwersacje, kursy biznesowe, maturalne, gramatyczne, zajęcia indywidualne

Opis: Centrum VOILÀ to szkoła specjalizująca się w nauczaniu języka francuskiego. Uczymy dzieci, dorosłych, prowadzimy też kursy w firmach.

VOILA TO JAKOŚĆ

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy polscy i francuscy, którzy oprócz przygotowania metodycznego mają także duże doświadczenie w nauczaniu, a co najważniejsze lubią uczyć i są  pasjonatami kultury frankofońskiej.

Głównym celem  zajęć jest nauczenie komunikowania się po francusku. Uczymy konkretnych zadań komunikacyjnych. Nie zaniedbujemy jednak języka pisanego, który w dobie internetu ogromnie zyskał na znaczeniu. Na naszych zajęciach piszemy kartki, maile, podania o pracę. Uczymy też słuchaczy samodzielnej pracy z językiem. Począwszy od pierwszych zajęć przygotowujemy ich do samodzielnego dokształcania się.

VOILA TO FRANCUSKI KLIMAT

Niektórzy mówią, że u nas „pachnie Francją”. Organizujemy pokazy filmów francuskich, dodatkowe warsztaty teatralne czy historyczne a także liczne konkursy z wiedzy o Francji.

Kursanci mają dostęp do biblioteki, w której znajduje się klasyczna i współczesna literatura frankofońska i francuska, albumy, słowniki i prasa.

VOILA TO PRZYJEMNOŚĆ

We VOILA podchodzimy do każdego kursanta bardzo indywidualnie. Wychodzimy z założenia, że jeśli na zajęciach panuje luźna i miła atmosfera nauka jest bardziej efektywna. Szkoła jest kameralna, a kursanci mogą z każdym problemem zwrócić się do lektorów czy do metodyka szkoły.

Kursy we VOILA to pasja której nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zapraszamy!!!

Telefon

22 621 85 42

Adres

ul. Zgoda 3 lok.16,

00-018 Warszawa

Rok założenia

2006