Akademia Metodyka PASE


Akademia Metodyka organizowana przez PASE Zapraszamy do udziału w 6-modułowej szkole skierowanej do metodyków szkół językowych i publicznych, a także do nauczycieli i lektorów, którzy rozważają pracę na stanowisku metodyka.

Akademia to odpowiedź na ogromną potrzebę metodyków, którzy nie tylko chcą pogłębić swoją wiedzę metodyczną i udoskonalić warsztat, ale też spotkać się z innymi profesjonalistami z tej dziedziny. 


Wśród tematów poruszanych w trakcie Akademii znajdą się m.in. elementy coachingowe w pracy metodyka, prowadzenie efektywnych warsztatów dla lektorów i klientów, narzędzia obserwowania lekcji, przekazywanie rozwojowego feedbacku, skuteczne komunikacja z lektorem i klientem, badanie potrzeb szkoleniowych, tworzenie programów, czy wreszcie rekrutacja.

Trenerzy Akademii Metodyka to zespół praktyków: doświadczonych metodyków wiodących szkół językowych w Polsce, psychologów i trenerów. Każdy warsztat to spotkanie z jednym z nich.

Jaka korzyści płyną z Akademii Metodyka? Po pierwsze uzyskasz certyfikat potwierdzający, posiadanie kwalifikacji na stanowisku metodyka wymaganych przez PASE. Certyfikat skutecznie otworzy Ci drzwi do każdej rekrutacji. Dodatkowo poprawisz swoje umiejętności, poczujesz się pewniej, skonfrontujesz swoje kompetencje z innymi ambitnymi uczestnikami Akademii. I znów poczujesz się zmotywowany do działania!


Trenerzy więcej>>> 


Wymagania wstępne dla uczestników więcej >>>


Harmonogram


Rejestracja 


Koszt: 2 790 zł - rejestracja, lunch dodatkowo płatny 240zł

Możliwość rozłożenia opłaty na 3 nieoprocentowane raty

- I rata płatna w ciągu 7 dni od daty rejestracji

- II rata płatna przed 2. modułem Akademii

- III rata płatna przed 3. modułem Akademii

* Cena zawiera: pełny udział w Akademii, materiały, przerwy kawowe, dyplom metodyka PASE.

* Przesłanie zgłoszenia udziału w Akademii do Organizatora jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu.

Regulamin uczestnictwa (pobierz).


Miejsce warsztatów: Warszawa, szczegóły wkrótce


sobota 11:00-18:15, niedziela 9:00-16:15


Odrabianie zajęć

Istnieje możliwość odrobienia wybranego modułu Akademii Metodyka z inną edycją bezpłatnie, jeśli zgłoszenie takiej prośby nastąpi co najmniej na 3 dni przed danym modułem.

W przypadku niezgłoszenia nieobecności na danym module, lub zgłoszenie jej na mniej niż 3 dni przed warsztatami, uczestnik może go odrobić z inną edycją, jednak za dodatkową opłatą 400zł.

 
 • Strefa Słuchacza
 • Strefa Dyrektora
 • Strefa Lektora

 • Jeśli chcesz otrzymywać informacje o szkoleniach i warsztatach wpisz swoje dane:

  Ta strona używa cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki

  COPYRIGHT BY PASE

  DESIGNED BY TOMAMI

  DEVELOPED BY BASCOMP