English Language School

Rodzaje kursów: Kursy dla najmłodszych dzieci w wieku od 3 do 6 lat prowadzone są w oparciu o metriały Pingu’s English w systemie 45 minutowych zajęć. Kurs obejmuje 72 spotkania.

Kursy dla młodszych dzieci w wieku od 7 do 9 lat prowadzone są w systemie 60 minutowych zajęć. Kurs obejmuje 60 spotkań.

Kursy dla dzieci i młodzieży prowadzone są na 7  poziomach zaawansowania. Kursy liczą 120 godzin lekcyjnych lub 60 godzi zegarowych (małe grupy), prowadzone są w systemie dwa razy w tygodniu po 90 lub 60 minut. Zajęcia w każdej grupie prowadzi lektor polski i zagraniczny.

Kursy standardowe dla dorosłych  – 7 poziomów zaawansowania, opierają się na rozwijaniu wszystkich sprawności językowych. Duży wybór poziomów umożliwia trafne zakwalifikowanie do grupy na podstawie testu i rozmowy. Kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych lub 60 godzin zegarowych (małe grupy). Zajęcia w każdej grupie prowadzi lektor polski i zagraniczny.

Opis: „English Language School” powstała w Zielonej Górze w 1996r. Rozpoczęliśmy działalność od szkoleń dla dzieci i dorosłych na 8 poziomach zaawansowania. Stopniowo dostosowując się do potrzeb naszych słuchaczy rozbudowaliśmy ofertę o kursy konwersacyjne, branżowe dla firm i administracji państwowej oraz przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, TELC i TOEIC. Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ETS Educational Tasting Service.
Jako jedyni w regionie, dołączyliśmy do elitarnego grona szkół certyfikowanych przez stowarzyszenie na rzecz nauczania języków obcych  PASE.

Telefon

68 325 44 01

Adres

ul.Piaskowa 3c,

65-204 Zielona Góra

Rok założenia

1996