Global Village

Język: angielski

Rodzaje kursów:  dla dzieci już od piątego roku życia, młodzieży, kursy dla maturzystów, studentów oraz dorosłych, zajęcia odbywają się w grupach do 10 osób, istnieje możliwość  zajęć indywidualnych. Prowadzimy również szkolenia ogólne i specjalistyczne dla firm i instytucji.

Opis: Szkoły Języka Angielskiego Globall Village Kielce od ponad 20 lat z pasją i zaangażowaniem nauczają języka angielskiego. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra, profesjonalnie i w miłej atmosferze prowadzi zajęcia dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się języka angielskiego, jak również chcą doskonalić swoje, umiejętności, aby dojść do perfekcji.

Do każdego z naszych słuchaczy podchodzimy indywidualnie, dostosowujemy poziom nauczania do ich umiejętności. Zapewniamy nie tylko przyjazną atmosferę i profesjonalizm, ale również w trosce o dobro naszych słuchaczy, udostępniamy im wyremontowane, odpowiednio wyposażone szkoły w interaktywne tablice multimedialne, laptopy, odtwarzacze CD oraz wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne.

Nasze szkolenia prowadzone są również przez Native speakers.

Oferujemy także kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge English Language Assessment.

Posiadamy akredytację Kuratorium Oświaty, jak również certyfikat jakości nauczania PASE.

Global Village nauczanie z pasją”

Telefon

41 361 51 74

Adres

Barwinek, ul. Starowapiennikowa

37, 25-150 Kielce

Ślichowice, ul. Massalskiego

12, 25-636 Kielce

Świętokrzyskie, ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego 41G,

25-432 Kielce

Rok założenia

1992