K&K School of English Barbara i Marek Kokosińscy

Języki: angielski i hiszpański

Rodzaje kursów: kursy ogólnego języka angielskiego (General English) dla wszystkich grup wiekowych, przygotowanie do egzaminów językowych Cambridge ESOL (FCE, CAE, CPE, IELTS, Young Learners) oraz egzaminów maturalnych i gimnazjalnych, konwersacje z native speakerami, kursy językowe dla firm i instytucji, kursy Business English, zajęcia indywidualnych, intensywne kursy wakacyjne w Krakowie, wakacyjne obozy językowe dla dzieci, kursy językowe w Wielkiej Brytanii

Opis: Zlokalizowana w Krakowie K&K School of English została założona w 1991 roku i nadal jest przez prowadzona przez Barbarę i Marka Kokosińskich – absolwentów filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od początku działalności szkoła stawia na wysoką jakość nauczania oraz indywidualne podejście do każdego słuchacza.

Lektorzy K&K School of English to wyłącznie absolwenci filologii nauczanego języka oraz native speakerzy z potwierdzonymi kwalifikacjami.

Wszystkie kursy K&K School of English organizowane są w oparciu o odpowiednio przygotowane programy nauczania.
Szkoła zapewnia ciągłość nauki od poziomu dla początkujących (Beginners/A1), aż do poziomu dla zaawansowanych (Post Proficiency/C2), a słuchacze regularnie otrzymują informację na temat swoich postępów.

K&K School of English organizuje intensywne kursy języka angielskiego w okresie letnim w Krakowie, a także wyjazdowe wakacyjne obozy językowe dla dzieci i kursy angielskiego w Wielkiej Brytanii.

Tok nauki języka angielskiego słuchacze mogą uzupełniać, korzystając z szerokiego zakresu bezpłatnych zajęć dodatkowych: konsultacji językowych z lektorami, konwersacji z native speakerami, ćwiczeń przygotowujących do egzaminów Cambridge i matury, a także gier i zabaw językowych dla najmłodszych.

Telefon

+48 12 644 78 27

Adres

al. Jana Pawła II 178,

31-982 Kraków

Rok założenia

1991