I Ogólnopolska Konferencja Nauczycieli Języka Francuskiego

I OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUCZYCIELI JĘZYKA FRANCUSKIEGO

To wydarzenie, które Stowarzyszenie PASE organizuje po raz pierwszy. Zwracamy się do nauczycieli, lektorów i wykładowców języka francuskiego, pracujących w placówkach państwowych i prywatnych. Pragniemy stworzyć platformę wymiany doświadczeń dla Romanistów, dzień, który napełni Was nową motywacją, siłą do działania i chęcią odmiany Waszych codziennych lekcji, zajęć, warsztatów.


Naszym partnerem jest Stowarzyszenie Prof-Europe, które od lat zrzesza nauczycieli języka francuskiego, a w tym szczególnym dniu Konferencji Romanistów wspiera nas merytorycznie i organizacyjnie.

Do grona prelegentów zaprosiliśmy znanych ekspertów w dziedzinie nauczania języka francuskiego, metodyków jak również wydawców. Podzielą się oni swoim doświadczeniem i pasją tak, by nauczanie języka francuskiego w XXI wieku w Polsce było nowoczesne, ambitne i atrakcyjne.

ZOSTAŃ PRELEGENTEM - w celu dokonania zgłoszenia prosimy o wypełnienie formularza >>> do dnia 25 września.

Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia 2016 roku w Warszawie (w Uniwersyteckim Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Francuskiego Uniwersytetu Warszawskiego, al. Niepodległości 22).

Serdecznie zapraszamy!   www.conference.pase.pl

 
 • Strefa Słuchacza
 • Strefa Dyrektora
 • Strefa Lektora

 • Jeśli chcesz otrzymywać informacje o szkoleniach i warsztatach wpisz swoje dane:

  Ta strona używa cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki

  COPYRIGHT BY PASE

  DESIGNED BY TOMAMI

  DEVELOPED BY BASCOMP