Europejski Kongres Językowy PASE | 12-14 maja 2017

W dniach 12-14 maja 2017 odbędzie się III edycja Europejskiego Kongresu Językowego PASE pt.'From good to great. Innovation, Inspiration, Culture'

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony wydarzenia www.kongres2017.pase.pl

Kongres PASE to niezwykłe wydarzenie, największe w Europie Środkowej, które zapewnia, że przez trzy intensywne i różnorodne majowe dni każdy znajdzie coś dla siebie. Jak co roku spotkają się Państwo z ekspertami w dziedzinie zarządzania edukacją z Polski i z całej Europy, wykładowcami szkół wyższych, autorami publikacji na temat zarządzania edukacją i wiedzą, wieloletnimi menedżerami i metodykami.


Będą wśród nas także doświadczeni, niejednokrotnie opiniotwórczy metodycy, trenerzy i szkoleniowcy, którzy podzielą się swoimi obserwacjami i przekonaniami dotyczącymi rozwoju zawodowego nauczycieli. Planowane sesje odbywać będą się w językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim.


Więcej informacji pojawi się niebawem na stronie głównej PASE oraz na naszym fanpage.


W ubiegłych latach odbyły się już dwie edycje Europejskiego Kongresu Językowego pod hasłami Inspiracje i innowacje w europejskiej edukacji językowej oraz Przyszłość edukacji językowej w XXI wieku: wiedza i prakyczne umiejętności.

Przy okazji zachęcamy do obejrzenia relacji z ubiegłorocznego wydarzenia.


W razie jakicholwiek pytań zachęcamy do kontaktu z biurem PASE pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 22 226 39 69.


 
 • Strefa Słuchacza
 • Strefa Dyrektora
 • Strefa Lektora

 • Jeśli chcesz otrzymywać informacje o szkoleniach i warsztatach wpisz swoje dane:

  Ta strona używa cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki

  COPYRIGHT BY PASE

  DESIGNED BY TOMAMI

  DEVELOPED BY BASCOMP