Radom – szkoły języków obcych

Szkoły PASE

W Radomiu znajdują się dwie szkoły rekomendowane przez PASE, które pozytywnie przeszły inspekcję PASE. Dzięki temu, jeżeli szukasz certyfikowanej szkoły języków obcych w Radomiu, te dwie szkoły językowe gwarantują najwyższą jakość..

Stowarzyszenie PASE, które przyznaje szkołom językowym Znak Jakości PASE to organizacja, która od ponad 20 lat dba o nadzór i promocję jakości w szkołach języków obcych. Od 1992 roku jako jedyni jesteśmy całkowicie ukierunkowani na to, by dbać o jakość w sektorze edukacji językowej poprzez przyznawanie Znaku Jakości PASE szkołom językowym w całej Polsce.

Szkoły językowe w Radomiu i okolicach, które posiadają rekomendację PASE, to miejsca, do których powinieneś trafić, jeżeli szukasz sprawdzonej szkoły językowej. Mogą się poszczycić Znakiem Jakości PASE, który został przyznany po pozytywnej weryfikacji ich działań, w których skład wchodzą m. in. kompetencje lektorów, metody mierzenia postępu i kwestie nadzoru metodycznego, struktura komunikacji z klientem szkoły językowej, profesjonalizm zarządzania i sposób prowadzenia działań marketingowych oraz ich etyczność.

Jakie to ma znaczenie dla klienta?

Zapisując się na wybrany kurs w rekomendowanej przez PASE szkole języków obcych w Radomiu zyskujesz pewność, że nauczanie będzie skuteczne a szkoła językowa profesjonalna. Co składa się na profesjonalizm szkół języków obcych w Radomiu ze Znakiem Jakości PASE?

  • wysoko wykwalifikowani nauczyciele szkoły językowej,
  • dobrze dobrane materiały,
  • komfortowe warunki, które oferuje szkoła językowa,
  • profesjonalne podejście w zarządzaniu szkołą języków obcych.

Ciekawostki…

  • rekomendowana przez PASE szkoła językowa dba o to, by każdy z kursantów miał zapewniony dostęp do wszelkiego rodzaju materiałów edukacyjnych oraz biblioteki, również multimedialnej. Szkoły językowe w Radomiu, które posiadają certyfikat PASE adekwatnie dobierają materiały edukacyjne do każdego klienta szkoły języków obcych;
  • szkoła języków obcych w Radomiu to sprawdzone metody pomiaru postępów oraz nieustanny nadzór metodyczny;
  • szkoły języków obcych w Radomiu, które posiadają rekomendację PASE dbają o to, by lektorzy pracujący w ich szkole językowej mieli możliwość rozwoju oraz zapewnione uczciwe warunki;
  • będąc lektorem szkoły językowej ze znakiem jakości PASE masz dostęp do konferencji i szkoleń organizowanych przez PASE w całej Polsce!

PASE – szkoły języków obcych Radom

1. Szkoła językowa Radom English College

Adres szkoły językowej:
ul.Żeromskiego 31
Radom
Kontakt ze szkołą języków obcych: radom@englishcollege.pl
http://www.englishcollege.pl

Szkoła języków obcych English College powstała we wrześniu 1995 roku na podstawie Wpisu do Ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Kuratorium Oświaty w Radomiu. Obecnie Szkoła posiada 7 oddziałów w Radomiu oraz Kozienicach, Iłży, Jedlnii-Letnisko, Pionkach i Zwoleniu oraz organizuje Szkolenia Językowe na zlecenie firm oraz instytucji.

Od samego początku istnienia szkoły językowej w Radomiu koncentrujemy się na NAUCZANIU PRAKTYCZNEGO JĘZYKA ANGIELSKIEGO organizując kursy językowe w systemie dualnym: LEKTOR POLSKI & NATIVE SPEAKER. W English College już nawet osoby zupełnie początkujące i najmłodsze dzieci uczą się języka angielskiego bezpośrednio od rodowitych Brytyjczyków, a także lektorów z Irlandii, USA, Kanady, RPA, Australii i Nowej Zelandii.

Wszyscy Native Speakers pracujący w szkole językowej posiadają wyższe wykształcenie oraz uznawane na całym świecie certyfikaty, uprawniające ich do nauczania języka angielskiego obcokrajowców. Lektorzy Polscy to absolwenci studiów neofilologicznych: Anglistyka, Lingwistyka, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych). Opiekę merytoryczną nad lektorami sprawuje 2 dyrektorów metodycznych wspieranych przez zespół metodyków.
Szkoła językowa przygotowuje swoich uczniów do wszystkich typów egzaminów językowych w szkole publicznej : SPPRAWDZIAN 6-KLASISTY; EGZAMIN GIMNAZJALNY oraz MATURA na Poziomie Podstawowym i Rozszerzonym, a także międzynarodowych certyfikatów językowych.

W 2009 roku Szkoła językowa uzyskała status AKREDYTOWANEGO CENTRUM EGZAMINACYJNEGO PEARSON PTE, a rok później AKREDYTOWANEGO CENTRUM EGZAMINACYJNEGO ETS GLOBAL, dzięki czemu nasi słuchacze mogą przygotować się i uzyskać uznawane na całym świecie oficjalne certyfikaty językowe.

Najnowsze projekty w Szkole języków obcych Radom English College to KURSY JĘZYKA NIEMIECJKIEGO dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz ENGLISH & LIFE SKILLS włączenie do programu szkoły nauczania umiejętności miękkich we wszystkich grupach wiekowych i poziomach.

2. Szkoła językowa City College

Adres szkoły językowej:
ul. Żeromskiego 33,
26-600 Radom
Kontakt ze szkołą języków obcych: sekretariat@citycollege.com.pl
http://www.citycollege.com.pl/

Język: angielski

Rodzaje kursów w szkole językowej: dla dzieci, młodzieży, dorosłych, egzaminacyjne Cambridge, maturalne, firm, lekcje indywidualne

Opis: Zapraszamy do szkoły językowej w Radomiu na kursy całoroczne dające możliwość rozpoczynania nauki na różnych poziomach zaawansowania w grupach 10-12 osobowych, rozwijające umiejętności praktycznego stosowania języka angielskiego w życiu codziennym oraz w rozmaitych sytuacjach zawodowych. Zajęcia prowadzone są w systemie 2×2 godz. tygodniowo (120 godz. rocznie). Uczymy również dzieci w wieku od 5 lat.

Celem tych kursów jest systematyczna nauka języka angielskiego, kształcenie i rozwijanie u dzieci nieskrępowanego posługiwania się językiem angielskim. Program kursów i sposób prowadzenia zajęć w szkole językowej uwzględnia specyfikę pracy z dziećmi, łączy naukę z zabawą i grą. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 12-osobowych na różnych poziomach zaawansowania. System zajęć to 2×2 godz. tygodniowo tj. 120h rocznie lub 2×1 godz. tj. 60 h rocznie – dla najmłodszych słuchaczy. Szkoła językowa Radom wprowadziła system informacji dla rodziców o postępach uczniów i każdy słuchacz, dwukrotnie w ciągu trwania kursu, otrzymuje raport postępów, przedstawiający w sposób opisowy jego mocne i słabe strony.

Szkoła językowa City College prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge i egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
W naszej ofercie mamy również zajęcia indywidualne tzw. one to one.