Towarzystwo Edukacyjne Sokrates

Języki: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, polski

Rodzaj kursów: kursy ogólne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, kursy egzaminacyjne (matura, FCE, CAE, CPE, IELTS, Cambridge YLE), kursy konwersacyjne, kursy indywidualne, przygotowanie do sprawdzianu predyspozycji językowych.

Opis: Towarzystwo Edukacyjne Sokrates to jedyna na Ursynowie szkoła językowa posiadająca elitarny znak jakości PASE oraz akredytację Kuratorium Oświaty.

W naszej ofercie znajdą Państwo zajęcia dla dzieci od 4 roku życia, młodzieży i dorosłych –  w tym kursy ogólne, konwersacyjne i egzaminacyjne oraz całoroczne i wakacyjne kursy zagraniczne w Anglii, USA, Australii, Niemczech i na Malcie.

Uczymy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego oraz rosyjskiego – a także polskiego jako języka obcego. Skutecznie przygotowujemy też do testów predyspozycji językowych i oferujemy kursy dla kandydatów na studia w Wielkiej Brytanii i USA.

Wyróżnia nas przyjazna atmosfera, indywidualne podejście do słuchaczy  oraz wysoka skuteczność w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Posiadamy zgrany zespół metodyków i doświadczonych nauczycieli o wysokich kwalifikacjach zawodowych, którzy wykorzystują nowoczesne metody pracy, potrafią inspirować i skutecznie przekazywać wiedzę.

Zajęcia prowadzimy wyłącznie w małych grupach, dzięki czemu nasi uczniowie szybciej zdobywają praktyczne umiejętności. Naszym atutem są również konkurencyjne ceny i doskonała lokalizacja  – tuż przy stacjach metra Natolin i Kabaty. Aby dojechać do nas z Centrum wystarczy 15 minut!

Adres

ul. Belgradzka 44/5,

02-793 Warszawa,

ul. Wąwozowa 20,

02-796 Warszawa

Rok założenia

2002